1. Актуальні стилі в дизайні кухні у 2024 році

Чим менше кухня схожа на саму себе, тим моднішою вона стане. Ідеально, якщо меблі взагалі непомітні. Можна вибрати оздоблення стін та облицювання фасадів у максимально схожих матеріалах та відтінках.

Наприклад, непогано підійде кам'яна фактура, універсальний білий колір або декоративна штукатурка та фасади під бетон. Мінімум декорацій, ніяких фільонок і лаконічна техніка, що вбудовується - вуаля, ваша невидима кухня готова.

2. Мінімалізм

Мінімалізм вийшов за рамки інтер'єрного стилю та став способом життя для городян. Відмова від зайвого на користь максимальної функціональності — один із головних трендів майбутнього року. Це стосується і ремонту, і оздоблення кухонь.

Вибирайте лаконічне оздоблення, намагайтеся уникати яскравих принтів та різноманітності аксесуарів, принаймні, на видних місцях. Надихайтеся фото інтер'єрів модних дизайнерів. Щоб очистити простір від зайвого, зовсім необов'язково йти до сміттєпроводу. Продумайте систему зберігання та розставте всі свої речі за мінімалістськими фасадами. Інтер'єр стане легшим.

На маленькій кухні це правило найбільш застосовне. Чисті однотонні фасади та проста їдальня група ідеально впишуться у невеликий метраж. Техніку вибирайте вбудовану, відмовтеся від фурнітури, нехай меблі будуть з простою рівною поверхнею.

Дизайн кухні у 2024 році – це новинки, насамперед, серед високотехнологічних гаджетів. Можливо, навіть має сенс заощадити на фасадах для планетарного міксера з управлінням зі смартфона. Вибирайте техніку з гідною начинкою та лаконічним дизайном. Є можливість купити модель, що вбудовується, зробіть це. Вбудувати можна що завгодно: мікрохвильову піч, духовку, посудомийну машину і навіть кавову машину. Дрібну техніку типу йогуртниці, хлібопічки або дегідратора не тримайте на увазі, передбачте місце в шафах.

3. ЕКО

Про екологічний спосіб життя не говорить хіба що лінивий. Речі з переробленої сировини, фермерські продукти та максимальна увага до натуральності – еко-стиль перебуває у зеніті своєї популярності.

Щоб створити ультрамодний інтер'єр, використовуйте нейтральну колірну палітру та базове оздоблення: небесно-блакитний, відтінок свіжої зелені. Їх можна наситити ягідними тонами або яскраво-жовтим, що нагадує про літнє сонце. Меблі вибирайте з натуральних матеріалів, найуніверсальніший - це дерево. Не забувайте про фактури: лляна скатертина і фіранки, живі рослини в глиняних горщиках і джутовий килимок на підлозі. Правильні аксесуари – це спеція для інтер'єру.

4. Матова текстура

Існує поширена думка щодо маркості фасадів. І це залежить не від кольору, а від фактури, наприклад, на глянцевій поверхні чітко буде видно відбитки пальців. Саме тому від таких фасадів дедалі частіше відмовляються на користь матових. А тим, хто не хоче витрачати час на прибирання, варто звернути увагу на спеціальні брудовідштовхувальні покриття для меблів.

5. Гарнітур у лінію та кухонний острів

Лінійний гарнітур замість Г-подібного — це знову ж таки данина мінімалізму. Найактуальніше розташування меблів - острів і шафи, збудовані в рівну лінію по стіні, куди вбудована техніка.

Навіть якщо у вас невеликий метраж, не поспішайте відмовлятися від острівного планування, у такий спосіб можна навіть покращити ергономіку приміщення. Ідеально вбудувати в острів мийку, а навпаки розташувати варильну поверхню.

6. Тонкі стільниці

Ми вибираємо товсті стільниці, підсвідомо вважаючи їх міцнішими. Але, якщо дотримуватися здорового глузду, можна цілком безболісно відмовитися від класичної стільниці на користь тоншої — достатньо вибрати правильний матеріал. Дуже міцні моделі виготовляються із керамограніту або компакт-плити.

7. Гранично прості фасади

Сучасні ідеї дизайну кухні в 2024 році мають на увазі відмову від верхніх шаф і ручок. Велика кількість кухонного начиння втратила актуальність і її більше не потрібно зберігати вдома.

Сучасні ідеї дизайну кухні в 2024 році мають на увазі відмову від верхніх шаф і ручок. Велика кількість кухонного начиння втратила актуальність і її більше не потрібно зберігати вдома.

8. Білий колір

Білий завдяки своїй чистоті і простоті — головний колір трендового мінімалізму. Це універсальний відтінок, до якого можна підібрати будь-які аксесуари та техніку.

9. КАМ'ЯНИЙ СТОЛІТТЯ

Це час мармуру з яскраво вираженими прожилками, що показує розкіш та більше підходить для класичного стилю. Але зараз час змішування стилів та мармур знову у тренді.

10. ЧОРНИЙ КОЛІР

Часто застосовуваний, як просто «акцентний» колір, чорний стає придатним для життя, розкішним та привабливим, а текстурована деревина додає сільського, домашнього шарму.